Search
среда 19 септември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

Веднаш да се пронајдат хејтерите што му се закануваат на Митко Јанчев!

МВР и министерот Оливер Спасовски имаат обврска со нагласена агилност да го...

Кежаровски: Што не го уапсите Даравелски и Томе Аџиев туку правите театар со Тоше?

Tomislav Kezarovski пред 8 мин. ·  Policijata od srede ugostitelski objekt go privede Tose Kosinovski zaradi doizdrzuvanje na...

ОПУШОК со ДВЕ СТРАНИ!

Jugoslav Petrovski пред 2 мин. ·  ОПУШОК со ДВЕ СТРАНИ! На градски автобуски ( и сл....

После изјавата на Градоначалникот на Кавадарци Јанчев дека ќе излезе на референдумот и нема да бојкотира луѓе блиски до руската амбасада му се закануваат!

Дознаваме дека после Изјавата на потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ и...

ШТО И ДА СЕ ДЕШАВА СО ВМРО – ПАНДОВ НАСМЕАН!

Gepostet von Boban Nonkovik am Dienstag, 18. September 2018 Миленко Неделковски сподели видео во...

Според Миленко Никола Тодоров ја продал ДПМНЕ на локалните избори со програмот за гласачи

Миленко Неделковски пред 4 часа ·  Шта је пичке? Дупе гаче жваче, а? (Пост...

Makeдонија земја со ендемски ликови…

Katerina Velkovska пред 2 мин. ·  Koga vo opshtestvoto se pogreshno zasedeni vrednostite I ke niknat endemski likovi , za zal vo...

Чавков треба да каже како е вработен убиецот-полицаец

Чавков треба да каже како е вработен убиецот-полицаец Жалам за настанот што...

Сашо Ордановски спие со слика од Заев и насабајле ја излигавува од возбуда

Jordanka Ivanovska-Joci пред 4 мин. ·  Типов, за кој медиумите пишуваа дека е главен...

Орце Камчев: Не сме имале похрабар лидер од премиерот Заев

Дали договорот со Грција, референдумот и промената на уставното име се...