Search
среда 19 септември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Свет

Нов секс скандал: Бившата учесничка во „Парови“ покажа какви пораки добива од Шако Полумента

Александра Васиљевиќ, поранешната учесничка во „Парови“ и фитнес...

БОГАТАШИТЕ СО ЈАХТИ ГИ ИСПРАЌААТ СОПРУГИТЕ НА ШОПИНГ, А ЗА ТОА ВРЕМЕ СЕ ЗАБАВУВААТ СО ДРУГИ ЖЕНИ

Мегабогаташите изнајмуваат луксузни јахти кои изнесуваат неверојатни 115...

Сексот е дар од Бога, порача папата Франциско

Папата Франциско им порача на младите Французи дека сексот е „голем дар од...

Позната актерка брутално претепана од момчето: Цела крвава опишала низ каков хорор поминала! Се почнало кога го побарала пасошот

Колумбиската актерка Ајлин Морено ги покажала на сите докази дека...

“Politico”: “Нека почнат големите Балкански игри”: Во Македонија, и Русија и Западот имаат свои цели, но сега се вклучил и трет голем играч

Се приближува референдумот на кој Македонците треба да гласаат за новото...

Флоренс направи невидена катастрофа, а допрва следат најголемите поплави во историјата

Ураганот Флоренс, и покрај тоа што ослабна, и натаму предизвикува огромни...

Супертајфунот удри по Хонг Конг, улици под вода, ветерот носи куќи (ФОТО+ВИДЕО) OMГ ЛУДНИЦА

Во Хонг Конг без струја останаа над 7 илјади луѓе, објавија властите, а над...

17 жртви од ураганот Флоренс

Ураганот Флоренс што ги погоди американските држави Северна и Јужна...

Жешко видео: Муслиманка со Хиџаб во порно филм

Ми рекоа, дека не сум муслиманка, дека сум верник. Но сепак јас верувам во...

На 21 година и пораснал пенис?!

Тхин Сандар (21), продавачка на пилиња од Бурма, од секогаш сакала да биде...