Search
понеделник 16 јули 2018
  • :
  • :

Category: ТОП

ИЗВИНИ ПИГИ МОРАЛНО БЕШЕ, Хитлер за вчерашната прослава за НАТО во 15 градови (ВИДЕО пародија)

Твитерџиите кои ја организираат кампањата #бојкотирам денеска излегоа со...

Дали после апсот на новоселскиот Градоначалник СДСМ ќе тера со нулта криминал и кај неговите колеги?

Чаршијата на големо зборува дека тројца градоначалници од Скопје и еден од...

ЧОМОВСКИ СЕ ОДЈАВИ ОД ТЕЛМА, ЗАМИНУВА НА 1 ТВ КАЈ КАБРАНОВ И БОКИ, ОД СЕПТЕМВРИ И БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ ОДИ ТАМУ

Ветеранот во мак новинарството, Александар Чомовски пред неколку денови во...

Лозано се обрати кон својата публика за неговото не настапување -„Јас сум пејач, музичар и уметник и само поради такви причини сум прифаќал настапи пред публиката„

Почитувани, Должност ми е да ви се обратам вам, на мојата публика, и да се...

Зоки бе овие од ЛДП ти носат баксуз слушај ме ти мене ем дрога сакаат ем сакаат у дупе да се буцкаат откачи ги ќе ти тргне

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил сподели неколку фотографии...

Кочо беее одамна те нема, љубави наша црна гарава….има ли што уште да приватизираш не украдеш јазк

КОЧО У ВЕЛЕС СЛАВИ НАТО

Леле колку му го пуши Политико на Заев да му се згади на човек, не бе ЛГБТ се срцки оваа кратовска педерлана е проблем

ЕКСКЛУЗИВНО: ЗАЕВ ИМАЛ МНОГУ ИНТЕРЕСНА СРЕДБА СО ТРАМП И МЕЛАНИЈА НА...

Архангел, срам да Ви е!!! А, толку луѓе Ве сакаa!

Архангел, срам да Ви е!!! А, толку луѓе Ве сакаА! Јосиф Џолев 1 час Чекав демант...

Вера од Љубојна: Не знаевме дека сме во програма на владината прослава, aма кој бега од паричиња

Вокалот на етно групата „Љубојна“, Вера Мишоевска – Јосифовска, во изјава...

Каменос: „Може да се сликаат, но во НАТО нема шанси да влезат“

Лидерот на „Независни Грци“, Панос Каменос останува на неговиот став дека...