Search
среда 19 септември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Топ1

Тоше Зафиров: Да не беше кучето и да не ми покажеше како да одам незнам дали ќе се снајдев

-Секогаш сум ги одбивал понудите да се појавам на модна ревија, но овој пат,...

Ги „удри“ славата во глава, па забораваат од каде доаѓаат: Невкусен разговор со Љупка и Спејко (ВИДЕО) СЕЉАЧААНА

фаци ги изгоре… Познатиот љубовен пат Љупка Митрова и Дарко Спејко се...

ОПУШОК со ДВЕ СТРАНИ!

Jugoslav Petrovski пред 2 мин. ·  ОПУШОК со ДВЕ СТРАНИ! На градски автобуски ( и сл....

СПАСОВСКИ: Ја поставивме Македонија на јасен пат

Oliver Spasovski пред 4 часа ·  Ја поставивме Македонија на јасен пат. ОДЛУКАТА ЗА...

СЛАТКАР ТИ СИ БУГАРИН, РАПЕРОТ БИЗИ СО КОНТРА ПЕСНА ПРЕД РЕФЕРЕНДУМОТ

ти си КУРВА СЛАТКАР И БУГАРСКА КУРВА Откако вчера Слаткар ја промовираше...

АМДИ БАЈРАМ И АСПАЗИЈА СОФИЈАНОВА, ЛУЃЕ ЗА СИТЕ СИСТЕМИ

Софија Куновска: Заев ти прв не ги почитуваш законите каква ЕУ не шири демагогии

Софија Куновска пред 42 мин. ·  Дечко, ај не шири демагогии туку прво...

(ФОТО) САРА, ЌЕРКАТА НА БОРИС ТРАЈКОВСКИ И ВО ЊУЈОРК ГО НОСИ СПОМЕНОТ ЗА НЕГО

Откако загина во авионска несреќа, во 2004 година, тогашниот преседатл на...

Кодзијас до грчката опозиција: Не бидете глупави го заебавме Заев си го сменија името, а на референдумот мора да ги лаже скопјаните за да им помине, Грција победи скопјаните се лузери!

Коѕијас: Грција е победник во преговорите, соседната земја веќе никој нема...

Љупче Златев скаран со јазикот и граматиката северномакедонска

И пак кретенчето незнае точно да напише Она кога сакаш да бидеш духовит а...