Search
понеделник 16 јули 2018
  • :
  • :

Category: Забава

Ако не улегнемо у НАТО…ПРОЛУПАСМО ТАКА ВИКА ЗОЌИ

Ако не улегнемо у Нато, ќе пропаднемо! Одма ќе не нападнат! Србите ќе ни ја...

ИЗВИНИ ПИГИ МОРАЛНО БЕШЕ, Хитлер за вчерашната прослава за НАТО во 15 градови (ВИДЕО пародија)

Твитерџиите кои ја организираат кампањата #бојкотирам денеска излегоа со...

Писмо од љубоморна кавадарчанка за неготинскиот градоначалник го сака а не признава…

Nakratko nekolku raboti da vi kazam za nasiot negotinski gradonacalnik lepotanot misot na Negotino Toni ili Tonci kako sto go vikaat...

Зоки бе овие од ЛДП ти носат баксуз слушај ме ти мене ем дрога сакаат ем сакаат у дупе да се буцкаат откачи ги ќе ти тргне

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил сподели неколку фотографии...

ВО ОХРИД РЕКОРД ЕДНО КУЧЕНЦЕ ГО СЛЕДИ КОНЦЕРТОТ

Во моментот во Охрид, реки од луѓе слават промена на име. Огромна гужва, дури...

НА ПРОСЛАВАТА ЗА НАТО ВО СКОПЈЕ ИСКОЧИЈА ДУРИИИ 100 ЛУЃЕ

Во живо од Градскиот парк во Скопје: прослава организирана од Владата за...

Можда ништо не направил за градот и само се рашетува, ама мора да признаеме дека ни е најзгодниот градоначалник

Едно време Бакрачески така само си се сликаше и ништо не правеше ама помина...

Леле колку му го пуши Политико на Заев да му се згади на човек, не бе ЛГБТ се срцки оваа кратовска педерлана е проблем

ЕКСКЛУЗИВНО: ЗАЕВ ИМАЛ МНОГУ ИНТЕРЕСНА СРЕДБА СО ТРАМП И МЕЛАНИЈА НА...

Панче Касапски ја промовира девојка си во новиот спот и не е лоша искрено ( само кај го најде овој маа)

Поп-пејачот Панче Касапски деновиве ја промовира новата песна ,,Намини...

„Дежаву„ го отвора најголемиот гејминг парк во Скопје

Во 4-татa година од постоењето во Капитол мол-Аеродром, популарното „ Дежаву...