Search
среда 14 ноември 2018
  • :
  • :

Category: Забава

Ексклузивно за Фчерашни: Обраќање на Груевски од Будимпешта ВИДЕО

Фчерашни оди со ексклузивно обраќање на Никола Груевски од Будимпешта,...

Грујо со Миле и Србов ќе отвори ќебапчилница среде Будимпешта

Грујо избега избегал и Миле сега со бандитите од СТОП СОРОС невлaдините...

ДАЛИ КАЈ НАС ИМА НЕШТО ЛОГИЧНО?

Миленко Неделковски сподели објава. пред 3 часа ·  Прв објавив каде е...

ХЕХЕХЕ ОВАА Е ЛУДА 100 %, ПОЧНА ДА МИ СЕ ДОПАЃА

ЗА ГРДА ГРДА Е АМА ПОЧНА ИНТЕРЕСНА ДА МИ СТАНУВА

Меланија е толку досадна што кралот на Мароко заспа до неа

За време на говорот на францускиот претседател на лидерскиот политички...

Алфи го претресуваат генсекот на ВМРО-ДПМНЕ (ВИДЕО) ИЗГЛЕДА ГО ФАКАЛЕ ЗА ГАЗЕТО ПА БЕШЕ ОНАКА НЕРВОЗЕН ПОТПАЛЕН

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев вечерва бил претресуван од...

Грујо ужива во Канада???

ПРЕС НА ВМРО ДПМНЕ Прес на ВМРО-ДПМНЕ Gepostet von infomax.mk am Montag, 12. November 2018

ОД ТЕБЕ МЕЛИ ЧОВЕК САМО ИНФАРКТ ДА ДОБИЕ ОД СТРАВ АКО ТЕ ВИДИ

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ им стана инспирација на...

Градоначалникот на Неготино е предавник, при неготинска жта он крка виски, покондирена тиква уааа

Градоначалникот на Неготино размислува како да им ги реши проблемите на...

Јелена Спенџарска не се прибра „дома“,ТВ каналот во кој работи мора добро да ја плаќа… или некој добро да чести?

Јелена Спенџарска не се прибра „дома“… Летото го мина по егзотичните...