Search
среда 19 септември 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Занимливости

Спасов: БОЈКОТИРАЧИТЕ САКААТ ДА ГО ОТКАЧАТ МИТКО ОД КАВАДАРЦИ?

Gjorgji Spasov пред 30 мин. ·  Еве како бојкотирачите му се обраќаат на...

Ивор Мицковски до Зекири: Не продавај пуфки дојди дома зготви ми јуфки

Ивор Мицковски му одговори на Мухамед Зекири на фејсбук кој вчера изјави...

Времето не ја лечи тагата: Марјана Станојковска заплака за Влатко Илиевски пред камерите на „Бекстејџ“ (фото)

Во 2009 година сега прерано починатиот пејач и актер Влатко Илиевски и...

Имаме цензус.

Bizzy – Poslanie (DISS GISH, BUBO KAROV, VIOLETA TOMOVSKA i ostanatite nebitni) Ова ниту било, ниту може да...

Ми троламо цели дан и ноќ😉

Викиликс открива: Додека Груевски и Црвенковски се караа, Димитров ја кодошел македонската позиција

Тогашниот преговарач за спорот околу името Никола Димитров му кажувал...

Машки изговори за некористење на кондом, немој да ве лажат они сакаат само да ве е..

Колку и да е шармантен, секси и неодолив, ако партнерот одбива да стави...

Милена Антовска сподели преслатко видео од нејзината ќерка како и се радува на мама на ТВ екраните (видео)

Македонската водителка Милена Антовска пред една година стана мајка на...

Во НАТО ќе не внесува човекот кој ја запали амбасадата на САД во 1999

Драгиша Милетиќ, претседателот на Српската напредна странка во Македонија,...

Виршли со гратис фломастери. Затворете вратите од тоа ЕУ, да не видат какваа сељачаана ја гази оваа вукојебина

Kristian Jandrioski Вчера во 17:37 ·  Виршли со гратис фломастери. Затворете вратите од...