Search
среда 14 ноември 2018
  • :
  • :

Category: Живот

Подемот, подемот – и падот на најбогатиот Македонец

Сите очи, покрај во експремиерот Никола Груевски, деновиве се вперени во...

Страотна глетка кај салата ,,Јане Сандански“ во општина Аеродром

Хорор од ѓубре, негрижа, некултура, нехигиена. Ова е вечерашната глетка и...

За медиумите, новинарството, животот, суетата (2 дел)

Jordanka Ivanovska-Joci пред 6 мин. ·  За медиумите, новинарството, животот, суетата (2...

ИСТОРИЈАТА ЗА ПАНДЕЛЕВСКИ,РОДНАТА КУЌА КОЈА НЕ УСПЕЈА ДА ЈА КУПИ(ФОТО)

Во ова куќаре , некокагшна Железничка Станица „Ботун “ Општина Дебарца ,...

Не бидете сељачишта ве молам

Ina Mnogufina Во моментов ·  Драги комшии дебармаалци околу рамсторон, многу е...

ОРЦЕ КАМЧЕВ ПОРАДИ ВИСОК ХОЛЕСТЕРОЛ Е СМЕСТЕН ВО ПОУБАВИТЕ ЌЕЛИИ ВО ШУТКА, ЕКСКЛУЗИВНО ФОТО КАДЕ ЌЕ МОЧ…КА ОРЦЕ

  По укажување на домскиот лекар во истражниот затвор „Скопје“ во Шутка,...

ЈАНКО БАЧЕВ МУ ПРИЗНА НА САШО ВАСИЛЕВСКИ: ИМАM 14 СТАНОВИ ВО СКОПЈЕ, ГИ СПЕЧАЛИЈА МОИТЕ РОДИТЕЛИ СО 40 ГОДИНИ ПЕЧАЛБА ВО ЕУ?!

– Не 4, 14 станови имам, ги спечалија моите родители кои ги оставија коските...

Бројаницата не е талисман ниту нараквица за среќа – Ова е вистината за неа

Многумина ја сметаат само за украс на раката, без да го знаат нејзиното...

Скопски мангуп: „Си има една богата за сигурно, а меѓувреме си се забавува со други“

Ќе речете најчесто жените се оние кои трчаат по богати момци, но постои...

Затворски удопства за елитните гости на притворот во Шутка

Реновирањето на затворот во Шутка дојде во вистинско време. Така, новите...