Search
среда 14 ноември 2018
  • :
  • :

Секси трудница: Цеце Орешкова позира во долна облека (ФОТО)

loading...

Манекенката Цеце Орешкова и нејзиниот сопруг манекенот Кристијан Георгиев ги бројат деновите кога за првпат ќе станат родители.

А, како и светските ѕвезди, така и Цеце реши својата блажена состоја да ја овековечи и да позира пред фото-објективот на фотографот Анастасовски Горан.

Таа во долна облека позира заедно со сопругот Кристијан, а фотографиите изгледаат и повеќе од светски.

За изгледот на Цеце и Кристијан се погрижија вештите раце на „ID Team Hair Bar“.

Инаку познатиот пар беа во врска долги години, а во 2015 година нивната љубов ја крунисаа со брак.

loading...